True Face – ćwiczenie dla Ciebie

Jakby to było zobaczyć swoją prawdziwą twarz? Jaka ona jest? Czym dla Ciebie jest?

Kiedy zapalasz świecę True Face albo otulasz się esencją w rolce Scented Essences True Face decydujesz zobaczyć swoją twarz prawdziwie. Twarz, która jest odbiciem wewnętrznej Ciebie / wewnętrznego Ciebie. Chcesz spojrzeć na Siebie „poza” i „ponad” ?

Zapraszam Cię do ćwiczenia, które wesprze odkrywanie Twojej prawdziwej twarzy.

„Usiądź wygodnie w takim miejscu, które pozwoli Ci na chwilę skupionego relaksu. Miękko zamknij oczy i pozwól, by pod powiekami Twoje gałki oczne skierowane były pod kątem 45 stopni w stronę sufitu. Weź kilka oddechów i wypowiedz (w myślach lub na głos):

POZWALAM SOBIE ZOBACZYĆ I PRZYJĄĆ SWOJĄ PRAWDZIWĄ TWARZ.

Powtórz to 3 razy, za każdym razem biorąc głęboki oddech. Upewnij się, że Twoje ciało jest zrelaksowane a oddech łagodny. Wyobraź sobie Siebie siedzącą / siedzącego na przeciwko Ciebie. Przyjrzyj się swojej twarzy i pozwól, aby z każdym oddechem spływała, zmieniała się i pod spodem wyłaniała kolejna.

Proszę nie oceniaj, czy jest ładna, czy nie. Po prostu patrz… Patrz jak pojawiają się kolejne i obserwuj swoje emocje i reakcje z ciała. Akceptuj.

Ćwiczenie możesz powtarzać codziennie przez klika minut, lub do tego momentu, aż twarze przestaną się zmieniać. Kiedy pojawi się ta ostatnia – oddychaj nią i wdychaj jakości płynące z tej twarzy. Połącz się z nią w pełnej akceptacji.”

Korzystaj z tego ćwiczenia, kiedy tylko potrzebujesz.

Pięknego dnia! Kasia Pomykała i Kasia Hajduga

O co chodzi z tą intencją i świecami intencyjnymi?

Często pytacie

  • jak to jest z tymi intencjami ?
  • jak powinno się palić świece intencyjne?

Spróbuję ubrać w definicję słowo intencja. Intencja to zdanie spójne z Tobą na dany moment Twojego życia. Twoja siła napędowa. To dążenie do czegoś nowego, początek czegoś lepszego. To odważne zadawanie sobie pytań i słuchanie odpowiedzi.

Kim jestem? Czym jestem? Co jest ze mną spójne?

Od szczerych odpowiedzi zaczęłabym formułowanie intencji.

Czyli mamy myśl, Twoje zdanie. Do myśli dołączamy wizualizację, bycie w tym stanie, jakby Twoja intencja się już zamanifestowała. To tak jakbyś całą sobą była / był już w tym miejscu, gdzie intencja się spełniła. I czuła / czuł ten stan. I właśnie to czucie, emocja czy emocje jakie Tobie towarzyszą, są nośnikiem do manifestowania się intencji.

Myśl + Wizualizacja + Emocja = Manifestacja Intencji

Tworząc i wyrażając intencję oprócz słów potrzebujesz włożyć emocje. Emocje to paliwo dla Twojej intencji. Zadaj sobie pytanie: Jak chcę się czuć częściej? Jak będę się czuć witalnie i emocjonalnie, gdy moja intencja się spełni?

Odważnie i szczerze zadawaj sobie pytania i słuchaj odpowiedzi z Ciebie płynących. To Twoje Życie. To Twoja Droga. Podążaj za tymi odpowiedziami, które do Ciebie przychodzą. Aktywnie działaj.

Stworzyłyśmy dla Ciebie takie miejsce, gdzie Twoja intencja może być przechowywana, a Ty możesz mieć z nią kontakt cały czas. To Twój indywidualny manifestator IM. Jego wnętrze wypełnione jest Twoim przewodnim zdaniem na teraz i wzmacniającym intencję zapachem.

A co w tym wszystkim robią świece intencyjne?

Mogą być dla Ciebie wsparciem i wzmocnieniem Twojego procesu tworzenia i manifestowania się intencji. Jeśli tylko masz ochotę po nie sięgać, rób to! Słuchaj siebie.

Tworząc nasze świece nadajemy im pewien kierunek, pewien obszar, którego być może w danym momencie szukasz. Zerknij tylko na nazwę i jeśli któraś Cię „zawoła” popatrz, czy nie warto zapalić świecy w takiej właśnie intencji.

Być może spójne na ten moment z Tobą są słowa Love, Protection, Cell Recovery, Strength of Mind, Space of Heart, Clarity, Calm & Rest czy też Power & Boundaries ? Może Twoja intencja zawiera się w obszarze opisanym przez którąś ze świec? Albo chcesz, by ten obszar manifestował się w Twoim życiu? Wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada na ten moment Twojego Życia.

Jak palić świece intencyjne?

Zapalając świeceintencyjne przywołaj w sobie efekt emocjonalny intencji. Poczuj jakbyś już była / jakbyś już był tam, gdzie chcesz być. To tak jak z intencją. Wyprzedź trochę dzisiaj. Spokojnie oddychaj, powiedz swoją intencję i po prostu zapal świecę.

Pozwól jej wypalić się do końca w danej intencji.

Jeśli z jakiś powodów musisz zgasić świecę, pamiętaj, żeby świec palonych intencyjnie nigdy nie zdmuchiwać. Zagaś wtedy świecę specjalnym zagaszaczem (ja używam do tego małego talerzyka odcinając dopływ powietrza do knota).

Jeśli zainteresowały Cię nasze świece – zapraszam Cię. Rozgość się, zamawiaj i korzystaj!

Napisz, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej. Kasia Pomykała