True Face – ćwiczenie dla Ciebie

Jakby to było zobaczyć swoją prawdziwą twarz? Jaka ona jest? Czym dla Ciebie jest?

Kiedy zapalasz świecę True Face albo otulasz się esencją w rolce Scented Essences True Face decydujesz zobaczyć swoją twarz prawdziwie. Twarz, która jest odbiciem wewnętrznej Ciebie / wewnętrznego Ciebie. Chcesz spojrzeć na Siebie „poza” i „ponad” ?

Zapraszam Cię do ćwiczenia, które wesprze odkrywanie Twojej prawdziwej twarzy.

„Usiądź wygodnie w takim miejscu, które pozwoli Ci na chwilę skupionego relaksu. Miękko zamknij oczy i pozwól, by pod powiekami Twoje gałki oczne skierowane były pod kątem 45 stopni w stronę sufitu. Weź kilka oddechów i wypowiedz (w myślach lub na głos):

POZWALAM SOBIE ZOBACZYĆ I PRZYJĄĆ SWOJĄ PRAWDZIWĄ TWARZ.

Powtórz to 3 razy, za każdym razem biorąc głęboki oddech. Upewnij się, że Twoje ciało jest zrelaksowane a oddech łagodny. Wyobraź sobie Siebie siedzącą / siedzącego na przeciwko Ciebie. Przyjrzyj się swojej twarzy i pozwól, aby z każdym oddechem spływała, zmieniała się i pod spodem wyłaniała kolejna.

Proszę nie oceniaj, czy jest ładna, czy nie. Po prostu patrz… Patrz jak pojawiają się kolejne i obserwuj swoje emocje i reakcje z ciała. Akceptuj.

Ćwiczenie możesz powtarzać codziennie przez klika minut, lub do tego momentu, aż twarze przestaną się zmieniać. Kiedy pojawi się ta ostatnia – oddychaj nią i wdychaj jakości płynące z tej twarzy. Połącz się z nią w pełnej akceptacji.”

Korzystaj z tego ćwiczenia, kiedy tylko potrzebujesz.

Pięknego dnia! Kasia Pomykała i Kasia Hajduga